Naše služby


Zapůjčení vzorků

Vybrané vzorky pvc, vinylu a koberců Vám oproti záloze zapůjčíme domů, tak abyste si snadněji mohli vybrat, který vzor se bude hodit do Vašeho interiéru.

Zapůjčení kusových koberců

Kusové koberce zakoupené na naší prodejně, lze do 24 hodin vrátit zpět, tak abyste si mohli doma vyzkoušet jestli se Vám hodí jak svou velikostí, tak i vzorem. Pokud se Vám koberec nebude hodit, můžete jej vyměnit za jiný. Koberec nesmí být nijak poškozen.


Zboží na objednávku

Kromě zboží k přímému odběru z prodejny, také nabízíme mnoho pvc a koberců ze vzorkového programu. Vzorkový program obsahuje širokou škálu vzorů a druhů koberců a pvc, ze kterého si vybere i náročný klient. Většinu vzorků si zákazník může zapůjčit oproti záloze domů.

Obšívání koberců

U nás zakoupené koberce Vám rádi necháme profesionálně obšít. Můžete propustit uzdu své fantazii a nechat si obšít téměř jakýkoliv rozměr (limitem je šíře koberce). Obšitím krajů koberce zamezíte třepení a tím znehodnocení samotného koberce.


Výroba kusových koberců na míru

Nevyhovují Vám typizované rozměry kusových koberců? Nabízíme výrobu různých tvarů kusových koberců na míru.

Rozvoz zboží

Zboží u nás zakoupené rádi dovezeme k Vám domů. Přesné informace o rozvozu v dané lokalitě Vám sdělí personál na příslušné prodejně dle rozvozového plánu.


Podlahářský servis

Provádíme pokládky podlahových krytin pro domácnosti i pro firmy. Jsme schopni položit podlahu od pokojíku až po průmyslovou halu.

Co mám udělat když chci pokládku?

  • Navštivte jednu z našich prodejen
  • Vyberte vhodnou podlahovou krytinu

Je dobré vědět alespoň základní rozměry, ale samozřejmě před případnou realizací zdarma zaměříme a vypracujeme cenovou nabídku.